• Yarın Kargoda!
    M12 3.0A 5V 18W TYPE-C/USB-C Yeni Nesil PD Hızlı Şarj Aleti Cihazı Adaptörü Takımı
Mopal şarj cihazları, tüm kullanıcı testlerini başarılı bir şekilde geçmiş, ultra kalitede şarj cihazlarıdır.
Mopal şarj ile cihazınızı sıradan şarj cihazlarından 10 kat daha hızlı şarj ederek zamandan tasarruf edin.
Hızlı şarja ek olarak içerisinde yer alan Qualcomm 3.0 çipi sayesinde, cihazınızın ne kadar bir enerji talebi olduğunu hesaplayarak şarj cihazından ne kadarlık bir güç çekeceğini seçmesini sağlar.
PD şarj teknolojisi ile muadillerine kıyasla çok daha hızlı bir şekilde dolum yapmasının yanısıra, kaliteli akım ile bataryanızı korur.
USB PD (Power Delivery) veya USB Güç Dağıtım Sistemi, USB-IF tarafından geliştirilen 100W kadar güç sağlayabilen herhangi bir cihazda kullanılabilen USB-C bağlantısı olmak koşuluyla seçili bilgisayarlara da entegre edilebilen bir sistemdir. Başka bir avantajıysa, sadece pil hücrelerini doldurmakla kalmaz pilin içerisindeki toplam gücün başka cihazlara da kablo vasıtasıyla aktarılmasını sağlar.
USB-PD standartı ayrıca sadece telefonun ihtiyacı olan gücü cihaza sağlar. Böylece yüksek akım içeren değerleri akıllı cihazlarınıza gönderebilir. 
Bu sayede hem telefonunuzu daha hızlı şarj etmenizi sağladığı gibi, cihazınıza fazladan voltaj göndermediği için batarya sağlığını tartışmasız bir şekilde olumlu etkiler ve ömrünü uzatır.
Sıcaklık koruma özelliği ile lityum şarjın güvenli ısıda çalışmasını sağlar.
Aşırı Şarj Koruma (Over Charge Protection) teknolojisi ile şarj anında hem telefonu, hem de şarj cihazı hasarları önlenir.
Aşırı Voltaj Koruma (Over Voltage Protection) teknolojisiyle gelişirilen OVP devresi aracılığı ile aşırı giriş-çıkış voltajının önüne geçilir ve devrede oluşabilecek hasarlar engellenir.
Özelleştirilmiş PCB çipi, sinyallerin ve gücün fiziksel cihazlar arasında yönlendirilmesine izin verir.
Minimal, ergonomik ve şık tasarımı ile kolay taşınabilir özel tasarıma sahiptir.
Smart Charge cihazının yanında, daha hızlı bir şarj deneyimi için özel olarak üretilen uyumlu kablo ile gönderilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

M12 3.0A 5V 18W TYPE-C/USB-C Yeni Nesil PD Hızlı Şarj Aleti Cihazı Adaptörü Takımı

  • 99,90TL